Sebnem FeRaH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sebnem FeRaH

Sebnem Ferah ~~ forumonline.biz

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kadın ~~ 1996

YazarMesaj
Admin
Admin

Kadın ~~ 1996 Empty
MesajKonu: Kadın ~~ 1996   Kadın ~~ 1996 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 9:04 pm

Yapım: Raks Müzik Yapım
Prodüksiyon: Karma Müzik Yapım
Kayıt Ve Miks: Çağlar Türkmen
Tonmaisterlar: Alp Turaç, Ender Akay
Asistan Tonmaister: Ufuk Çoban
Stüdyolar: Karma Müzik Stüdyoları, İmaj, LA Kayıt Center
Mastering: Don Bartley, Çağlar Türkmen, Studios 301 Sydney – Avustralya
Fotoğraflar: Mehmet Werner
Grafik Tasarım: Hakan – Hale Utangaç
Grafik Uygulama: Ajans Tuncel A.Ş.
Baskı: FRS Matbaacılık

Demir Demirkan: Elektrik, Akustik, 12 Telli ve Slide Gitarlar, E-Bow ve Back Vokaller
İskender Paydaş: Davul, Keyboard, Tim Pani, Percussion, Editing, Sample Programming, Computer Programming, Efektler ve Back Vokaller
Tarkan Gözübüyük: Bas, Keyboard, Computer Programming, Sound Efektleri ve Vokaller
Kayıt Sırasındaki Yardımlarından dolayı Senkop Müzik, Roland Barkat, Motif Müzik, Atilla Özdemiroğlu, Levent Yüksel, Mustafa Egemen, Özcan Şenyaylar, Özer Arkun Alida ve Cemal Noyan’a çok teşekkür ederiz.
Şebnem Ferah
İskender Paydaş
Tarkan Gözübüyük
Demir Demirkan

TEŞEKKÜRLER
Hayatım boyunca her kararımda beni destekleyen anneme, babama, tüm aileme özellikle Canan ve Mustafa Gafuroğlu’na, Volvox’ta birlikte çaldığım ve dostluğun en güzelini yaşadığım Özlem, Buket, Duygu, Arzu, Ebru ve albüm sırasında hep yanımda olan Gül’e, Sedat Abi’ye, Münevver Altunbulak’a, Hakan’a, Murat’a, Teoman’a, Keçe’ye, Metin’e, Alp’e, Sertab Erener’e, Arzu Özbakış’a, Umur – Aliye Turagay’a, Gamze’ye,
Filiz Türkmen’e,
Yaprak Özdemiroğlu’na, Hale’ye, Kemancı ve Sis Bar’a, Albümde yer alan muzisyen arkadaşlarımın dışında, bugüne kadar birlikte çaldığım ve bana destek olan tüm muzisyenlere, albümümü merak eden herkese, dinlediğim ve her gün yeni bir şeyler öğrendiğim bütün dev sanatçılara
Sonsuz Teşekkürler...
Ayrıca;
Bu albüm için bana güvenen Sezen Aksu, Onno Tunç, yardımları için Bektaş Türk, Zehra Eti ve Karma Müzikteki herkese, titizliği, çalışkanlığı ve yaptığı her şey için Çağlar Türkmen’e, tüm fikirleri, performansı ve zaman ayırdığı için Demir Demirkan’a, güvenini, sabrını, duygularını ve dostluğunu hiç esirgemeyen, hayatım boyunca birlikte çalışmak isteyeceğim İskender Paydaş’a, ne olursa olsun hep yanımda hissettiğim, iyi niyetini, arkadaşlığını ve müzikal birikimini bütün enerjisiyle albüme yansıtan Tarkan Gözübüyük’e çok teşekkür ederim. Sizlerle çalışmak hayatımın en güzel ve en öğretici tecrübesiydi. Hepinizi çok seviyorum.
Bu albümü canım anneme ve babama ithaf ediyorum.
Şebnem Ferah ‘96
https://sebnemferah.ace.st

Kadın ~~ 1996
1 sayfadaki 1 sayfası