Sebnem FeRaH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sebnem FeRaH

Sebnem Ferah ~~ forumonline.biz

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kelimeler Yetse ~~ 2003

YazarMesaj
Admin
Admin

Kelimeler Yetse ~~ 2003 Empty
MesajKonu: Kelimeler Yetse ~~ 2003   Kelimeler Yetse ~~ 2003 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 1:56 pm

Yapım: Universal Müzik Yapım Org. Ve San. Tic. A.Ş.
Prodüktör: Şebnem Ferah
Kayıt & Mix: Bayar Std., Murat Bulut
Mastering: Metropolis Studio, Twig
Fotoğraflar: Zeynel Abidin Ağgül
Grafik Tasarım: Hale Utangaç
Baskı: METGRAF Matbaacılık
Düzenlemeler: Ş. Ferah, O. Tügen, B. Doran, M. Türkcan, A. İlkan
(05-Gözlerim Etrafındaki Çizgiler) Şebnem Ferah, Ozan Tügen, Metin Türkcan (07-Mayın Tarlası, 08-Gözyaşlarımızın Tadı Aynı) Şebnem Ferah, Ozan Tügen, Buket Doran

Şebnem Ferah: (07-Mayın Tarlası,09-Daha İyi Olmaz Mıydı?)Akustik Gitarlar, (04-Senin Adın Ne?)12 Telli Gitarlar, (06-Çocukken Sahip Olduğum Kırmızı Rugan Ayakkabılar)Elektrik Gitar Solo, (08-Gözyaşlarımızın Tadı Aynı)Armonika, (03-Ben Şarkımı Söylerken)Ses Efektleri
Ozan Tügen: Bütün Kalvyeler, (08-Gözyaşlarımızın Tadı Aynı)Cura, (01-İyi-Kötü(Dans Pisti))Klasik Gitar, Bilgisayar-Loop Programlama, Editing, Ses Efektleri
Buket Doran: Bas Gitar
Metin Türkcan: Akustik, Elektrik, 12 Telli, Slide Gitarlar, (05-Gözlerimin Etrafındaki Çizgiler, 04-Senin Adın Ne?, 09-Daha İyi Olmaz Mıydı?)Elektrik Gitar Sololar
Aykan İlkan: Davul & Perküsyon

TEŞEKKÜRLER

Her durumda yanımda olan; varlıklarını hissettiren, müziği hayatıma sokan, elimden tutup mandolin kursuna yazdıran canım anneme ve babama... Canan ve Mustafa Gafuroğlu’na, Can’a, Tan’a... Canım ablam ve dünyanın en iyi eniştesi; sizi çok seviyorum... Doran, Tügen, Türkcan ve İlkan ailelerine... Hasan Ferit Giresunlu, Ela Arslan, Begüm Örnek, Ceyhan Çandır, Nurhan Dülgeroğlu, Özge Ergen, Erdem Topaloğlu’na... Gül Ağırca, Kutsal, Alper, Aylin Aslım, Murat Öktensoy, Yiğit Güralp, Deniz Ergül, Mert, Tamer, Funda Sanlıman, Teoman, Pentagram, Janset, Işıl, Hale, Ömer Faruk Sorak, Umut Deniz, Ertan Altun, Gülay ve Osman’a... Güzel sohbetlerimiz, dostlukları ve her şey için Şebnem Sunar Küçük ve Mehmet Küçük’e... Hayatım boyunca her konuda fikrini almaktan vazgeçmeyeceğim, bana her zaman bir şeyler öğreten Tarkan Gözübüyük’e... Albüm sırasında bizlerle birlikte tüm duygularımızı, heyecanımızı yaşayan; her koşulda bütün iyi niyetiyle çalışabilen, sadece teknik anlamda değil; manevi olarak da her şeyini paylaşan ve katan Murat Bulut’a sonsuz teşekkürler...

Buket, Ozan, Metin, Aykan;
Sadece şunları tekrarlamak isterim; sizleri düşündüğümde mutlu oluyorum, sizlerle olduğumda hep gülüyorum, beraber seviniyoruz, beraber üzülüyoruz... Sizinle bir duygumu paylaşmak isterim: Müzisyen olmayı tercih edip zamanın akışına karşı heyecan, saflık ve yaratıcılık barındırmak ve buna yeni beceriler eklemek gerçekten zor ama sizler bunun canlı örneklerisiniz. Albümde ben; kelimelerin izin verebileceği kadarını, ya da becerebildiğim kadarını dinlenir kılmaya çalıştım, sizlerse kelimelerin yetemediği şeyleri... Su gibi...

Şarkı söylemeyi, müzik yapmayı hep çok sevdim. Sürekli yer ve anlam değiştirme koşullarına karşı uzun vadeli planlar yapmaya çalışmak... (ki müzisyenlik bilerek ya da bilmeyerek bunu gerektirir...) ama değişmeyecek bir şey var:

Müzik; üreten müzisyenlerin dünyası, dinleyicilerin de dünyalarının önemli bir parçası. Aradaki ilişki bana her geçen gün daha değerli geliyor.

Bu yüzden bu albüm; her türlü vasıflarını hayranlıkla sevdiğim müzisyen arkadaşlarım; BUKET DORAN, OZAN TÜGEN, AYKAN İLKAN, METİN TÜRKCAN ve beni bugüne dek dinlemeye devam eden tüm müzik dinleyicilerine...

Sizi Seviyorum
Şebnem Ferah
2003
https://sebnemferah.ace.st

Kelimeler Yetse ~~ 2003
1 sayfadaki 1 sayfası