Sebnem FeRaH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sebnem FeRaH

Sebnem Ferah ~~ forumonline.biz

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~a.k.c.k~ ~~ 1999

YazarMesaj
Admin
Admin

~a.k.c.k~ ~~ 1999 Empty
MesajKonu: ~a.k.c.k~ ~~ 1999   ~a.k.c.k~ ~~ 1999 Icon_minitimeC.tesi Kas. 03, 2007 1:54 pm

Yapım: Karma Müzik
Müzik Direktörü: İskender Paydaş
Pre-Prodüksiyon: Şebnem Ferah, Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan, Karma Müzik Std.
Stüdyolar: İmaj – Karma Müzik Std., Soft G Berlin, Civciv, Digitolia
Asistan: Suat Yılmaz
Protools Edit.: İskender Paydaş, Ayhan Sayıner
Mix: Hakan Kurşun
Mastering: Çağlar Türkmen / İmaj Std.
Fotoğraflar: Tamer Yılmaz – Klip
Grafik Tasarım: Hale Utangaç

Baskı: FRS
Düzenlemeler: İskender Paydaş, Demir Demirkan, Tarkan Gözübüyük (09-Yorgun) – İskender Paydaş, Deniz Yılmaz (10-Artık Kısa Cümleler Kuruyorum) – Demir Demirkan
Demir Demirkan: Elektrik Akustik Gitarlar, Mandolin, Talk Box, Loop, Sequencer Program
Tarkan Gözübüyük: Bas Gitar, Sequencer Program
İskender Paydaş: Klavyeler, Davul(1), Percussion, Synth Program, Loop, Sequencer Program
Volkan Öktem: Davul (02-Ay, 03-Bugün, 04-Kalbim, 08-Nefessiz Kaldım, 09-Yorgun)
Burak Gürpınar: Davul (05-Herkes Bilsin İstedim, 06-Oyunun Sonu, 08-Nefessiz Kaldım)
Deniz Yılmaz: Elektrik Gitar (09-Yorgun)
Atilla Özdemiroğlu: Yaylılar (05-Herkes Bilsin İstedim)
İlyas Tetik Grubu: Yaylılar (05-Herkes Bilsin İstedim, 06-Oyunun Sonu, 07-Üvey)

TEŞEKKÜRLER
Aslında “artık kısa cümleler kuruyorum” adlı parçayı yazarken amacım hayatıma her ne şekilde olursa olsun giren herkese teşekkür edebilmekti. Hem tanıdığım, çok sevdiğim dostlarıma ve aileme, hem de müzik yapmaya başladığım günden beri beni dinleyen, yanımda olan, isimlerini bilmediğim ama yüreğimde hissettiğim; bazen konserlerde, bazen sokakta bir araya geldiğim ama en önemlisi müzik arşivlerinde yer aldığım yolculuk arkadaşlarıma...
Bilmenizi isterim ki sizlerle birlikte olabildiğim her an benim için hayatın en büyük armağanlarından... Bu parçayı kaydederken herhangi bir düzenleme yapmaktan kaçındım. Yalnızca bir gitar eşliğinde söyledim; çünkü gitarımı alıp, evinize gelip birlikte şarkı söylemiş olmayı hissedelim istedim. Sadece bu parçada değil, albümdeki tüm parçalarda kalbimi sonuna kadar açmakta hiç tereddüt etmedim çünkü sizler benim arkadaşım oldunuz. Yakınlarınızda olduğumda kendimi çok huzurlu hissediyorum. Hayatımın en güzel parçası olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.

Ayrıca;
Annecim, babacım; beni bu kadar büyük bir sevgi ve güven duygusu ile büyüttüğünüz için;
Canım ablam Canan Gafuroğlu, Mustafacım ve benim küçük Can’ım... Her koşulda yanımda olduğunuz ve söylediğiniz tüm güç verici cümleler için;
Arkadaşlarım Gül, Buket, Kutsal, Ozan, Aykan, Metin, Serdar, Türkay, Arzu Özbakış, Ertan Altun, Teoman, Sertab Erener, Sedat abi, Alpim, Mustafa abi, Deniz, Burak, Murat Tümer, Janset, Yaprak, Ogün, Sinem, Hakan, Hale ve Zehra Eti; dostluğunuz, emekleriniz ve hayatıma kattığınız her şey için;

Muratcım; bu albümde yanımda olduğun ve kayıt yapmayı bu kadar eğlenceli kıldığın için;
Hakan Kurşun ve Ayhan; ilk kez çalışmamıza rağmen gösterdiğiniz iyi niyet ve profesyonelliğiniz için;
Raks, Karma ve Universal Müzikte çalışan herkes özellikle Arzu Birtekcan, Züleyha, Funda, Bektaş Bey, Neşe Hanım ve Şevket Gözalan; bana çok güvenip her konuda özgür bıraktığınız için;

Albümde çalan tüm müzisyen arkadaşlarım ve büyüklerim; performanslarınız ve emekleriniz için;
Ben hiç konuşmadan yüzümden her şeyi anlayan şahane patronum Sezen Aksu; aklıma gelen her şeyi kaydedebilmem için sağladığın stüdyo imkanları ve arkadaşlığın için;
Çağlarcım son aşamasında da olsa bu çalışmaya katılıp beni yalnız bırakmadığın için;
Demircim, Tarkancım ve İskendercim; kalbimdeki ve beynimdeki müziği hayata geçirirken yanımda olduğunuz, birikimleriniz, enerjiniz, sevginiz, sohbetleriniz ve tarif etmekte zorlandığım ama aramızda olduğunu hissettiğim gönül bağını bana armağan ettiğiniz için hepinize çooooook teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum.

Bana müzik aşkını ilk kez hissettiren ve adeta öğreten canım ablam Aycan Ferah’ın anısına...
O güzel sesinle şarkı söyleyişin kulaklarımdan asla gitmiyor...

Şebnem Ferah ‘99
https://sebnemferah.ace.st

~a.k.c.k~ ~~ 1999
1 sayfadaki 1 sayfası