Sebnem FeRaH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sebnem FeRaH

Sebnem Ferah ~~ forumonline.biz

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Perdeler ~~ 2001

YazarMesaj
Admin
Admin

Perdeler ~~ 2001 Empty
MesajKonu: Perdeler ~~ 2001   Perdeler ~~ 2001 Icon_minitimeCuma Kas. 02, 2007 9:44 pm

PERDELER (2001)
Yapım: Universal Müzik Yapım Org. Ve San. Tic. A.Ş
Prodüktör: Şebnem Ferah
Kayıt: Stüdyo 18 – Levent Büyük Kaya Tanyel (10) Hip Studios/Finland – Juha Heininen
Mix: Levent Büyük – Stüdyo 18 (10) Hip Studios/Finland – Juha Heininen
Mastering: Metropolis Stüdyo Londra – Ian Cooper
Fotoğraflar: Zeynel Abidin Ağgül
Grafik Tasarım: Feridun Ertaşkan
Baskı: FRS

Düzenlemeler: Şebnem Ferah, Ozan Tügen (06) Ş. Ferah, O. Tügen, M. Türkcan, B. Doran, A. İlkan (09) Ş. Ferah, M. Türkcan, O. Tügen (10) Ş. Ferah, Apocalyptica (Max Lilja, Perttu Kivilaakso, Paavo Lotjonen)

Metin Türkcan: Elektrik – Akustik – 12 Telli Gitarlar
Şebnem Ferah: (02) Akustik Arp. Gitar
Buket Doran: Bas Gitarlar, (03) Perdesiz Bas
Ozan Tügen: Klavyeler, Computer Prog., Synth Prog., Loop Prog., Editing
Aykan İlkan: Davullar & Perküsyon
Ertan Tekin: Duduk
Ercan Irmak: Ney & Piccolo
Vokaller: (3) Özkan Uğur – Fuat Güner

TEŞEKKÜRLER
Universal Müzik’de çalışan herkese; özellikle Züleyha Doğanay, Yiğit Güralp, Timur Çelikyay, Güneş Ramazanoğlu, Bige Daruga, H. Ferit Giresunlu, Umut Deniz, Murat Ersöz, Şengül Özmat, Neşe Demirkat ve Süha Yavuz’a... Her koşulda bana güvendiniz,yanımda oldunuz, arkadaşlarım oldunuz. Bunlar benim için gerçekten çok kıymetli...

Levent Büyük, Kaya Tanyel, Burak Karaca, Orhan Cebeci’ye... Albümü kaydederken gösterdiğiniz sıcaklık, özen... Her şey için...

Apocalyptica; (Max Lilja, Perttu Kivilaakso, Paavo Lotjonen, Eicca Toppinen) Guys you were excellent! It was really nice to meet you!...

Londra “Metropolis Studios”, Ian Cooper; thanks for everything!

Arif Mardin’e... Söylediğiniz her şey, heyecanınız beni büyüledi ve içime sıcacık yepyeni bir güven duygusu akıttı adeta...

Arkadaşlarım Gül Ağırca, Kutsal, Alper, Ertan Altun... Her zaman sevginizi hissettim.

Özkan Uğur, Fuat Güner, Ertan Tekin, Ercan Irmak... Hayranlıkla dinlediğim müzisyenlerin katkılarını hissetmek çok güven verici...

Tarkan Gözübüyük, Demir Demirkan ve İskender Paydaş... Yaptığımız uzun sohbetlerde ve birlikte kaydettiğimiz iki albümde sizden o kadar çok şey öğrenmişim ki... Bu albümü yaparken tüm bunlar bana hep yol gösterdi, güç verdi...

Albümlerimi dinlemekle, konserlerime gelmekle yetinmeyip sadece sevgileri doğrultusunda çaba gösteren, internet siteleri açan Didem Mazlum, Volkan Ungan, Ayça Sarıgül, Hakan Sönmezler ve daha bir çok genç arkadaşım... Yaptıklarınızın kıymetini biliyorum.

Buket Doran, Ozan Tügen, Aykan İlkan, Metin Türkcan... Size teşekkür etmenin bir yolunu bulamıyorum. Bu aslında sizin albümünüz. Disiplininiz, çalışkanlığınız, özveriniz, özeniniz, sabrınız ve dostluğunuz daha doğrusu tüm özellikleriniz hayatımda sanki yepyeni bir sayfa açtı. Her müzisyenin olamayacağı kadar şanslı olduğumun farkındayım. Çaldığınız her notanın keyfini doya doya yaşıyorum. İyi ki varsınız ve sizi çok seviyorum...

Ailem, Canan ve Mustafa Gafuroğlu... İnsanın yetiştiriliş tarzından memnun olması çok güzel bir duygu, her zaman yanımda olduğunuz için sağolun...

Sahneye çıkmaya başladığım ilk günden beri yanımda olan, albümlerimi dinleyip beni bir arkadaş olarak kabul eden herkes... Aklımın karışık olduğu zamanlarda beni en çok sizler heyecanlandırıp, aldığım her yeni nefese kocaman bir anlam katıyorsunuz... Arkadaşlığımızın güçlenerek devam etmesi dileğiyle...

Şebnem Ferah 2001
https://sebnemferah.ace.st

Perdeler ~~ 2001
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Perdeler